Radosna szkoła

Szanowni Państwo,
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą opracowaną zgodnie z wytycznymi rządowego programu Radosna Szkoła. Zgodnie z założeniami programu wymagana jest trwała i bezpieczna technologia.

Nasze urządzenia wykonujemy z drewna o wysokich parametrach technicznych. Jako nieliczni stosujemy w standardzie płytę HDPE. Urządzenia montujemy w ziemi za pomocą ocynkowanych kotew, dzięki czemu drewno nie styka się z glebą.

Projektowanie wspomagane jest nowoczesnym programem komputerowym, co wpływa na podwyższenie standardów bezpieczeństwa. Wszystkie nasze urządzenia posiadają certyfikaty zgodności z normą PN- EN 1176:2009 oraz uprawniające do oznaczenia wyrobu znakiem B. Produkowane przez nas urządzenia zabawowe objęte są 36- miesięczną gwarancją.Firma Drewnogród oferuje również usługi w zakresie kompleksowego wykonania bezpiecznej nawierzchni syntetycznej, zgodnie z wymogami programu Radosna Szkoła.

W lutym 2012 roku otrzymaliśmy Gratulacje od Centrum Kontroli Placów Zabaw. Więcej informacji można znaleźć w zakładce Aktualności.


Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas wizualizacjami.