Firma - O Nas

 Firma Drewnogród istnieje od 2000 roku. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją elementów małej architektury ogrodowej z drewna. Od roku 2004 rozpoczęliśmy produkcję placów zabaw z przeznaczeniem dla szkół i przedszkoli. Od roku 2005 nasze produkty z powodzeniem sprzedają się również na rynkach zagranicznych.Od roku 2010 rozpoczęliśmy realizację programu rządowego Radosna Szkoła.

Tworzone przez nas place zabaw są solidne, trwałe, a przede wszystkim bezpieczne. Posiadają certyfikaty zgodności z normą PN-EN 1176:2009 oraz uprawniajace do oznaczenia wyrobu znakiem B.


Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów są wyróżnienia, medale i gratulacje. Liczne referencje uzyskane od Inwestorów rekomendują naszą firmę jako rzetelnego, godnego zaufania wykonawcę.
Naszymi odbiorcami są urzędy miast i gmin, szkoły, przedszkola, spółdzielnie mieszkaniowe i liczni klienci indywidualni.

Nieustannie poszerzamy naszą ofertę dopasowując ją do potrzeb klienta. Co roku wprowadzamy nowe wzory urządzeń na place zabaw.

Zapewniamy naszym klientom fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny.

Do produkcji wykorzystujemy technologię, w której stosowane są najlepsze materiały tj. płyta HDPE (polietylen), najwyższej jakości drewno, stal nierdzewna.
Dysponujemy nowoczesnym programem wspomagającym projektowanie oraz tworzenie wizualizacji placów zabaw.

 

Poniżej przedstawiamy przykładowe wizualizacje placów zabaw.